Název profese Programátor PLC pro průmyslovou automatizaci
Místo výkonu práce Rožnov pod Radhoštěm
Přidáno 15.5.2024

Zaměstnavatel STROZA s.r.o.
Směnnost Jednosměnný provoz
Vhodné pro Absolventy, OZP s maximálně 2. stupněm invalidity, Zdravé osoby
Počet míst 1
Reference 67053307

Náplň práce:
- programování a implementace řídících PLC systémů pro jednoúčelové stroje a linky
- tvorba vizualizací HMI
- oživování a uvádění strojů a linek do provozu
- instalace a zprovoznění strojů u zákazníka
- technická a servisní podpora u dodaných strojů
- spolupráce napříč odvětvími při návrhu a vývoji strojů
Požadujeme:
- VŠ vzdělání (případně SŠ s praxí) technického směru (strojírenství nebo elektro výhodou)
- zkušenosti v oblasti automatizace či jednoúčelových strojů výhodou
- dobrá znalost prostředí pro programování PLC (znalost Siemens, Omron, Mitsubishi výhodou)
- znalost programování robotů výhodou (Fanuc, Epson, ABB, Kuka)
- analytické a technické myšlení
- schopnost porozumět funkcím stroje v širších souvislostech
- komunikativní znalost AJ
- týmovou spolupráci, zodpovědnost, samostatnost, spolehlivost, flexibilitu
- chuť neustále se učit novým věcem
Nabízíme:
- různorodou práci v dynamicky se rozvíjející technické oblasti na velmi zajímavých projektech s pokročilými technologiemi
- práci v příjemném pracovním prostředí a kolektivu se zázemím stabilní a prosperující české firmy
- zajímavé platové podmínky s důrazem na výsledky práce
- profesní a technický rozvoj s možností karierního postupu
- jazykové kurzy (AJ)
- příspěvek na stravování a dopravu
- 5 týdnů dovolené a pružnou pracovní dobu
První kontakt zájemce se zaměstnavatelem: e-mailem: radmila.sasakova@stroza.cz