Název profese Servisní technik / technik oživování jednoúčelových strojů
Místo výkonu práce Rožnov pod Radhoštěm
Přidáno 15.5.2024

Zaměstnavatel STROZA s.r.o.
Směnnost Dvousměnný provoz
Vhodné pro Absolventy, Zdravé osoby
Počet míst 1
Reference 67053306

Náplň práce:
- provádění servisních prací u zákazníka
- technická a servisní podpora u dodaných strojů
- vedení záznamů o provedených úkonech
- testování a oživování/zprovozňování strojů interně i u zákazníka
- nastavování a konfigurace použitých přístrojů a periferií
- úzká spolupráce s programátory a konstruktéry
- účast na zlepšování interních procesů na základě dosažených zkušeností
Požadujeme:
- VŠ vzdělání (případně SŠ s praxí) technického směru (strojírenství nebo elektro výhodou)
- zkušenosti v oblasti automatizace či jednoúčelových strojů výhodou
- schopnost porozumět funkcím strojů a linek
- schopnost programování průmyslových robotů a souvisejících periferií výhodou
- analytické a technické myšlení, všeobecný technický rozhled napříč obory
- týmovou spolupráci, zodpovědnost, samostatnost, spolehlivost, flexibilitu
- chuť neustále se učit novým věcem
- znalost AJ, ochota cestovat (řidičský průkaz B)
Nabízíme:
- různorodou práci v dynamicky se rozvíjející technické oblasti na velmi zajímavých projektech s pokročilými technologiemi
- práci v příjemném pracovním prostředí a kolektivu se zázemím stabilní a prosperující české firmy
- zajímavé platové podmínky s důrazem na výsledky práce
- profesní a technický rozvoj s možností karierního postupu
- jazykové kurzy (AJ)
- příspěvek na stravování a dopravu
- 5 týdnů dovolené a pružnou pracovní dobu

První kontakt zájemce se zaměstnavatelem: e-mailem: radmila.sasakova@stroza.cz