Název profese Technik / technička dopravy (se znalostí ruštiny nebo ukrajinštiny)
Místo výkonu práce Kostelec nad Orlicí
Přidáno 15.4.2024

Zaměstnavatel TTV spedice spol. s r.o.
Směnnost Jednosměnný provoz
Vhodné pro Zdravé osoby
Počet míst 1
Reference 67046124

Kontakt zasláním životopisu na e-mail espandr@ttvtransport.cz. Vybraní kandidáti budou pozváni na osobní pohovor, při kterém budou seznámeni s pracovním prostředím.
Bližší informace telefonicky PO-PÁ od 8:00 do 15:00 hodin.

Požadujeme:
- znalost ruského nebo ukrajinského jazyka na komunikativní úrovni slovem i písmem
- dobré komunikační schopnosti
- zodpovědnost za předávání informací
- odolnost vůči stresu
- schopnost řešit krizové situace s nadhledem
- znalost nákladních vozidel výhodou, ne podmínkou (zaučení zkušenými techniky)
- znalost práce na PC.
Náplň práce:
- každodenní kontakt s rusky/ukrajinsky mluvícími řidiči
- technická podpora řidičů - budete jejich kontaktní osoba při technických obtížích
- evidence závad na vozidlech naší flotily
- řešení požadavků na servis vozidel s hlavním technikem (vlastní servis v areálu firmy)
- předávání vozidel - pokud bude vozidlo připraveno na provoz, předáte jej řidiči.
Nabízíme:
- zajímavou a pestrou práci v rodinné dopravní firmě s 30-ti letou tradicí, řízené profesionálním týmem, která je specialistou na dopravu do Scandinávie, Itálie a Francie
- zaškolení a odbornou pomoc kolegů
- dotované obědy, mobilní telefon
- zaměstnanecký program benefitů.