Název profese Customer Care Specialist - možnost zkráceného úvazku
Místo výkonu práce Praha
Přidáno 17.5.2024

Volné od 16.5.2024
Zaměstnavatel CRI ameba.eu, s.r.o.
Směnnost Jednosměnný provoz
Počet míst 1
Požadované vzdělání ÚSO (vyučení s maturitou)

Kdo jsme a koho hledáme?
Hledáme kolegyni/kolegu který se připojí k naší skvělé partě na pozici „péče o zákazníka“ v centru Prahy. Uvítáme i kolegyni/kolegu, který by měl zájem o zkrácenou pracovní dobu a baví ho mechanické technologie.

Budete zodpovídat za zpracování nabídek až po objednávky a určitě by Vás měla bavit aktivní komunikace se zákazníkem. Za firemní růst budete extra odměněni.

Jsme hrdí, že naše společnost PEI / Genesis patří k největším distributorům konektorů na světě. Za svůj 70letý úspěch vděčíme rychlosti dodávek díky velkým skladovým zásobám, vlastní sestavou konektorů, místní výrobou propojovacích kabelů, a především skvělému týmu s odbornou znalostí. Se zaškolením důkladně pomůžeme. Pokrýváme řešení pro průmysl, mil-aero, medicínu, zemědělství, data a telekomunikací
KLÍČOVÁ JE PRO NÁS DYNAMIKA, KOMUNIKACE A UMĚT PŘEMÝŠLET V SOUVISLOSTECH.

Co vás čeká:
• Aktivní komunikace s tuzemskými a zahraničními zákazníky
• Tvorba nabídek a objednávek
• Tvorba ceníků
• Konečná kontrola zakázek
• Komunikace s dodavateli
• Úzká spolupráce s obchodním, technickým a výrobním týmem

Co od vás očekáváme:
• AJ na aktivní komunikační úrovni slovem i písmem
• Schopnost pracovat samostatně i v týmu a dosáhnout stanovených obchodních cílů
• Schopnost rychle se učit a přizpůsobovat se novým věcem
• Znalost CRM systémů a základních nástrojů MS Office

Výhodou, ale ne nutností:
• Zkušenost v oblasti péče o zákazníka je výhodou, ale není podmínkou
• Orientace v systému INUVIO (Helios)
• Orientace v oblasti telekomunikací

Co nabízíme:
• Motivační platové ohodnocení včetně bonusů za dosažení obchodních cílů
• Příjemné pracovní prostředí a přátelský tým kolegů
• Pružnou pracovní dobu a možnost home office
• Možnost zkráceného úvazku
• 25 dnů dovolené
• Notebook, mobilní telefon
• Odborné školení
• Zázemí stabilní nadnárodní společnosti
• Kancelář v centru Prahy

Těšíme se na Vaše životopisy.