Název profese Mechanik - elektronik / mechanička - elektronička
Místo výkonu práce Hronov
Přidáno 18.5.2024

Zaměstnavatel Alien technik s.r.o.
Směnnost Jednosměnný provoz
Hodin týdně 40
Vhodné pro Absolventy, Zdravé osoby
Počet míst 1
Reference 67054065

Pracovní poměr na dobu neurčitou, jednosměnný provoz. Nástup možný ihned.
Pozice je vhodná i pro absolventy/absolventky.

Náplň práce: základní oživování a sestavování desek plošných spojů.

Požadavky: střední odborné vzdělání - vyučení v oboru elektrotechnika nebo příbuzném, časová flexibilita, mechanická zručnost, základní přehled o elektronických součástkách.

Zaměstnavatel nabízí: perspektivní zaměstnání ve stabilní a prosperující společnosti, velkou škálu firemních benefitů (kafeterie, vyšší příspěvek na obědy, věrnostní prémie, kurzy, příspěvek na penzijní připojištění, finanční bonus na konci roku a další), odpovídající mzdové ohodnocení, práci v příjemném prostředí, pružnou pracovní dobu, možnost profesního růstu a vzdělávání.

Kontakt zasláním životopisu na e-mail: osobni@deymed.com