Název profese Strážný / strážná (pro OZP)
Místo výkonu práce Rychnovek
Přidáno 29.4.2024

Zaměstnavatel BERSERK SECURITY s.r.o.
Směnnost Dvousměnný provoz
Vhodné pro OZP s maximálně 2. stupněm invalidity, OZP s invaliditou 3. stupně (dříve TZP)
Počet míst 1
Reference 632810

Bezpečnostní agentura Berserk Security s.r.o. přijme zaměstnance OZP na pozici "strážný/-á". Nástup možný ihned. Jedná se o nenáročnou práci, denní i noční služby.
Náplň práce: střídavá pracovní poloha, chůze a sedavá práce na vrátnici střeženého objektu - kontrolní a pochůzková činnost, zápis do sešitu.
Požadavky: spolehlivost, certifikát strážného výhodou (možnost zajištění školiteli zaměstnavatele), výpis z rejstříku trestů, ochota pracovat.
Kontakt zasláním životopisu na e-mail: strakova@berserk-security.cz

Přejít na kontaktní údaje ▼

Další nabídky práce Náchod

Náchod
30070 - 34600 Kč za měsíc
Policie České republiky
Náchod
Adecco Hradec Králové pobočka
Náchod
FreeCon s.r.o.
Broumov
Personal Náchod
Broumov

Mzda

od 19500

Volné pracovní místo Strážný / strážná (pro OZP) je vystaveno v regionu Náchod .