Název profese Elektromontéři (M+Ž)
Místo výkonu práce Litvínov
Přidáno 16.5.2024

Zaměstnavatel Bohemia Müller s.r.o.
Směnnost Jednosměnný provoz
Vhodné pro Zdravé osoby
Počet míst 2
Reference 67054826

ELEKTROMONTÉŘI (M+Ž)
Popis pozice
- Montáž elektrických instalací v průmyslových objektech a elektrárnách
- Montáž a rekonstrukce rozvoden a transformačních stanic
- Montáž elektrických instalací důlní technologie
- Připojování elektrických strojů a zařízení
- Montáž kabelového vedení a kabelových souborů
Požadujeme
- Vzdělání SOŠ (výuční list), obor elektro - silnoproud
- Doklad o složení zkoušky dle NV 194/2022 Sb. (minimálně §6)
- Zkušenosti v oblasti elektrotechniky a energetiky
- Znalost montážních postupů v oblasti elektro
- Řidičský průkaz skupiny B výhodou
Nabízíme
- Dobré mzdové ohodnocení dle praxe a zkušeností
- Kompletní zaučení a podpora kolegů
- Roční bonus dle hospodářského výsledku firmy
Pracovní smlouva na dobu určitou 1 rok, následně na dobu neurčitou
Nástup ihned nebo dle dohody
Zaměstnanecké výhody: Stravenky/příspěvek na stravování, Vzdělávací kurzy, školení, Bonusy/prémie, Dovolená 5 týdnů
HLÁSIT SE: Ševčíková Pavlína, tel.: 476 765 442, e-mail: pavlina.sevcikova@bm-group.cz - v případě zájmu zaslat životopis mailem (k projednání doporučenky zaslat životopis mailem a domluvit se na potvrzení)