Název profese Finanční kontrolor/ka
Místo výkonu práce Liberec
Přidáno 15.4.2024

Zaměstnavatel MATADOR Automotive ČR s.r.o.
Směnnost Pružná pracovní doba
Vhodné pro Zdravé osoby
Počet míst 1
Reference 67038116

POPIS POZICE:
controlling procesů - plánování, forecasty, měsíční závěrky atd.
analýza odchylek od plánu, návrhy možných řešení
práce s programy Excel a PowerPoint - příprava dat
analýzy a příprava pravidelných reportů a prezentací
hledání a navrhování zjednodušení pracovních postupů
flexibilní pracovní doba
POŽADAVKY:
SŠ/VŠ v oboru financí, obchodní administrativy
zkušenosti s financemi/nebo controllingem výrobní společnosti 2-3 roky
znalost anglického jazyka B1
pokročilá znalost MS Excel podmínkou
zkušenosti s prací v SAP podmínkou
otevřenost novým nápadům a ochota zlepšovat procesy
detailní, silný analytický přístup, pečlivost a zodpovědnost za svěřené úkoly
schopnost pracovat pod tlakem a v týmu, vynikající komunikační, prezentační a organizační dovednosti
samostatnost, flexibilita, zodpovědnost
Zaměstnanecké výhody:
Zajímavé platové ohodnocení dle praxe a zkušeností
Pružná pracovní doba - 7,5 hod. denně
Příspěvek na obědy - stravenkový paušál (100,-Kč/den) plně hrazený zaměstnavatelem
25 dní dovolené za kalendářní rok
Školení zdarma
Odměna za zlepšovací návrhy a záchyty
Odměna za pracovní výročí a životní výročí, příspěvek při narození dítěte, odměna bezpříspěvkovým dárcům krve
Stravování: chlazenkové, nápojové a coffee automaty, sodastream
Příspěvek na Multisport kartu
Hlásit se emailem, telefonicky nebo osobně.