Název profese Vedoucí provozu RV - AGRONOM
Místo výkonu práce Kutná Hora
Přidáno 15.5.2024

Volné od 15.5.2024
Zaměstnavatel PIAS Suchdol, a.s.
Směnnost Jednosměnný provoz
Počet míst 1
Požadované vzdělání ÚSO s maturitou (bez vyučení)

Zemědělská společnost PIAS Suchdol, a.s. se sídlem Dobřeň 94, Suchdol v okrese Kutná Hora hledá vedoucího provozu rostlinné výroby - agronoma

Práce na hlavní pracovní poměr

Požadujeme: minimálně středoškolské vzdělání v zemědělském směru, (výhodou praxe v zemědělství a zkušenosti s vedením kolektivu), dobré komunikační a organizační schopnosti, řidičský průkaz skupiny B, T , samostatnost, pečlivost a spolehlivost, časovou flexibilitu, týmovou spolupráci

Pracovní náplň: Řízení a vedení malého kolektivu traktoristů
Organizace práce (polní práce, opravy a údržba strojů, údržba střediska, technologické řízení procesů v RV-zajišťování sklizňových prací a zakládání úrody)
Evidence pracovních operací pro potřeby ekonomického oddělení, dotací, bezpečnosti práce a požární ochrany
Podílení se na rozhodovacích procesech v rámci společnosti

Nabízíme:
zázemí ve stabilní zemědělské společnosti
práce v mladém kolektivu
odpovídající mzdové ohodnocení
roční odměny v závislosti na splnění hospodářského výsledku
5 týdnů dovolené
příspěvek na stravování
příspěvek na penzijní připojištění
služební telefon
možnost školení a vzdělávání

Nástup možný ihned

V případě zájmu o nabízené pracovní místo zašlete prosím Váš životopis na e-mail: tepla@piassuchdol.cz, případné dotazy na tel. 327 536 475.