Název profese Pracovník/ce operačního střediska OZP Kladno
Místo výkonu práce Kladno
Přidáno 14.5.2024

Zaměstnavatel S.B.S. Services s.r.o.
Směnnost Nepřetržitý provoz
Vhodné pro OZP s maximálně 2. stupněm invalidity, OZP s invaliditou 3. stupně (dříve TZP)
Počet míst 1
Reference 67054217

Pracovní místo je vyhrazeno pro OZP, TZP.

Společnost zajišťující ochranou majetku a osob, hledá pracovníka/ci se znalostí PC.

Požadujeme:
čistý trestní rejstřík, pokročilou znalost práce na PC

Náplň práce:
Práce na pc + administrativa, telefonická komunikace se zaměstnanci a vedením firmy.

Pracovní doba : noční 12 hodinové směny po-pá, víkendy denní směny.

Prosíme o zaslání Vašeho životopisu na uvedenou emailovou adresu.

Přejít na kontaktní údaje ▼

Další nabídky práce Kladno

Kladno
Kladno
Kladno
Advantage Consulting, s.r.o. - Praha
Kladno
Kladno
Kladno

Mzda

od 18900

Volné pracovní místo Pracovník/ce operačního střediska OZP Kladno je vystaveno v regionu Kladno .