Název profese Skladník/skladnice
Místo výkonu práce Benešov
Přidáno 15.5.2024

Zaměstnavatel Schreiber Czech Republic s.r.o.
Směnnost Dvousměnný provoz
Hodin týdně 37
Vhodné pro Absolventy, Zdravé osoby
Počet míst 1
Reference 67054603

NÁPLŇ PRÁCE:
" Nakládka a vykládka kamionů pomocí elektrických a motorových vozíků, manipulace se zbožím
" Přijímání výrobků a palet z výroby a jejich kontrola
" Příjem materiálu a jeho příprava pro výrobu dle výrobních potřeb
" Úklid pracoviště
" Administrace materiálu v interním systému
POŽADUJEME:
" SOU vzdělání - min. výuční list
" Zkušenost s nakládkou a vykládkou kamionů
" Zodpovědnost, spolehlivost, pracovitost, důslednost
" Ochotu pracovat na směny (12 hod směny)