Název profese Řemeslníci suché výstavby
Místo výkonu práce Vizovice
Přidáno 11.5.2024

Zaměstnavatel UNICO MODULAR a.s.
Směnnost Jednosměnný provoz
Vhodné pro Zdravé osoby
Počet míst 15
Reference 67053315

Aktuálně rozšiřujeme naši výrobu, a proto hledáme nového kolegu na pozici ŘEMESLNÍK SUCHÉ VÝSTAVBY.

Kdo jsme?
My jsme UNICO MODULAR a.s. - vyvíjíme a vyrábíme systémy modulární výstavby. Specializujeme se převážně na západoevropský trh.

Důležitým aspektem v naší filozofii je udržitelná budoucnost. Modulární výstavba snižuje stavební činnosti na místě výstavby, minimalizuje množství odpadu a zamezuje plýtvání. Nejsme lhostejní k životnímu prostředí. A uznej sám, to je věc, za kterou se chceš postavit.

UNICO MODULAR stále roste, přesto si držíme atmosféru rodinného podniku, který nabízí příjemné prostředí a přátelský kolektiv.

Tvoje pracovní náplň?
- kompletace modulárních kontejnerů (montáž podlah, izolace, střech, plechových lišt, lepení PVC, montáž zárubní a dveří, osazování oken,…), další montážní, instalační a manipulační práce
- dodržování technologických postupů

Co od tebe čekáme?
- vyučení v oboru nebo alespoň základní praxi v oblasti stavebnictví
- zkušenosti s montážemi vítány, ale nejsou podmínkou
- obecnou manuální zručnost, dovednost pracovat na žebříku
- pečlivost a ochotu učit se
- aktivní přístup k práci a samostatnost

Co ti nabízíme?
- zázemí stabilní rodinné firmy
- prostředí podporující osobní a profesní růst
- skvělé firemní stravování
- kávu na pracovišti zdarma
- spoustu firemních akcí

Finanční ohodnocení za dobré výsledky, možnost trvalého pracovního uplatnění, firemní stravování s příspěvkem, káva zdarma, firemní akce