Název profese Operátor výroby / operátorka výroby
Místo výkonu práce Náchod
Přidáno 9.5.2024

Zaměstnavatel HRONOVSKÝ s.r.o.
Směnnost Třísměnný provoz
Hodin týdně 37.5
Vhodné pro Zdravé osoby
Počet míst 5
Reference 67053105

Pracovní poměr na dobu určitou, třísměnný provoz.

Pracovní náplň: práce zaměřená na drobnou ruční výrobu, výroba kabelové konfekce, spínačů a jiných drobných dílů pro automobilový průmysl.

Požadavky: nutná zručnost při manipulaci s velmi malými díly, náročné na jemnou motoriku a zrak.

Zaměstnanecké výhody: 5 týdnů dovolené, docházkový bonus, stravenkový paušál, zvýhodněné tarify mobilních operátorů, příspěvek do penzijního/životního fondu.

Kontakt - Mgr. Neoralová Michaela, tel.: 775 884 659 (od 07:00 hod. do 14:00 hod.), e-mail: m.neoralova@hronovsky.cz (pro zaslání životopisu).