Název profese Operátor/ka výroby
Místo výkonu práce Žatec
Přidáno 19.5.2024

Zaměstnavatel KOITO CZECH s.r.o.
Směnnost Nepřetržitý provoz
Hodin týdně 40
Vhodné pro Absolventy, Zdravé osoby
Počet míst 3
Reference 66992566

třísměnný, nepřetržitý provoz
Hledáme spolehlivé a manuálně zručné zaměstnance. Není nutné mít speciální vzdělání, pokud jste připraveni naučit se nové věci. Smlouva není s agenturou. vhodné i pro absolventy
Požadavky:
- Zdravotní způsobilost pro práci ve směnném provozu
- Manuální zručnost
- Spolehlivost a odpovědnost za výsledky své práce
Náplň práce:
- Obsluhuje zařízení při montáži výrobků.
- Kontroluje výrobky v rámci pravidel kvality a produktivity
uvedená mzda je složena ze základní mzdy, pohyblivé složky a směnných příplatků

příspěvek na dojíždění, stravování, penzijní připojištění, sick days, dovolená navíc, bonusy, firemní doprava ze směru Most
kontakt: telefonicky po-pá 9,00 - 15,30 na č. 725514198, email: nabory@koito-czech.cz,