Název profese Kontrolor/ka
Místo výkonu práce Sadská
Přidáno 10.5.2024

Volné od 10.5.2024
Zaměstnavatel OPTIMA RECRUITMENT EUROPE, s.r.o.
Směnnost Třísměnný provoz
Počet míst 1
Požadované vzdělání Nižší střední odborné

Technologický gigant, který poskytuje specializovaná řešení pro širokou řadu leteckých, průmyslových a mobilních oborů nabízí práci kontrolor/ka dílů.

Požadujeme:
• uživatelskou znalost práce s počítačem
• praxi ve výrobním podniku na obdobné pozici - výhodou
• znalost výkresové dokumentace
• samostatnost, zodpovědnost, pečlivost ochotu pracovat ve 3 směnách (pondělí-pátek)
• znalost českého jazyka (u cizinců bude ověřeno jazykovým testem)

Náplň práce:
• vizuální kontrola dle norem ISO, DIN, SKA a výkresové dokumentace a zápis do výrobní dokumentace
• informování nadřízeného o odchylkách od standardního procesu
• řízení neshodných výrobků dle aktuální dokumentace
• vedení záznamů o provedených pracovních krocích
• dopracování, příprava na expedování dílů
• hodnocení hraničních vad, příprava vzorků, schvalování s nadřízeným, příprava podkladů k analýzám zmetkovitosti
• předávání zakázek k přepracování, předávání podkladů k nápravným opatřením a prevenci vad
• zaškolování kolegů na nižší nebo stejné pozici
• podílí se na řešení problémů a přípravě nápravných opatření

Nabízíme:
• mzdu až 36 000 Kč
• náborový příspěvek 20 000 Kč
• možnost ubytování
• prémie
• příspěvek na stravování
• 5 týdnů dovolené
• práci v klimatizovaném prostředí
• přátelský kolektiv
• příspěvek na penzijní pojištění
• firemní akce