Název profese Analytik/čka nákupčí
Místo výkonu práce Znojmo
Přidáno 3.7.2024

Zaměstnavatel TOS ZNOJMO, akciová společnost
Směnnost Jednosměnný provoz
Hodin týdně 37.5
Vhodné pro Zdravé osoby
Počet míst 1
Reference 67068801

Požadavky:
- vzdělání nebo praxe technického zaměření výhodou
- NJ nebo AJ, platný ŘP sk. B
Pracovní náplň:
- pracovník zajišťuje prostřednictvím různých komunikačních toků, včetně manipulace s elektronickými objednávkovými a skladovými systémy kompletní organizaci, časové plánování a realizaci nákupu zboží pro optimální zajištění skladových zásob v obchodu v souladu s podporovanou obchodní strategií
- realizace nákupů v rámci dodavatelsko-odběratelských vztahů
- vedení evidence smluvních dodavatelů, včetně kontroly dodržování uzavřených obchodních podmínek
- realizace a komunikace s dodavateli při řešení reklamačních řízení
- manipulace s interním systémem firmy, např. s elektronickým skladovým systémem, elektronickým objednávkovým systémem a využití dalších komunikačních kanálů sloužících pro objednávání zboží
- vytváření statistik výše objemu objednávek za dané období včetně kvantitativního a kvalitativního hodnocení jednotlivých objednávek
- vedení účetních podkladů z realizovaných dodávek zboží
- účast na kontraktačních dnech pořádaných dodavateli
- navrhování nových dodavatelů a zalistování nových položek do objednávkového systému firmy
Zaměstnanecké výhody:
- firemní stravování (výběr ze 3 jídel), příspěvek na stravování 65 Kč/jídlo, služební telefon
- dotované nápoje, kratší pracovní doba 7,5 hod. denně
- motivující mzda závislá na pracovním výkonu
- možnost dalšího odborného vzdělávání, kariérní růst s lepšími podmínkami, stabilita a jistota
Informace:
- mailem
- telefonicky PO-PÁ 7-14 hod.>