Název profese Seřizovač vstřikolisů / nástup ihned / Zlín
Místo výkonu práce Zlín
Přidáno 21.8.2024

Volné od 21.8.2024
Zaměstnavatel Lucie Cyprichová

Hledáme nové kolegy na pozici seřizovače pro firmu, která se zaměřuje na výrobu technických plastových dílů, technologií vstřikování, jejich následnou povrchovou úpravou a kompletací.

Pracovní náplň:

montáž a demontáž vstřikovacích forem
seřizování vstřikovacích strojů zn. ARBURG a ENGEL
zodpovědnost za kvalitu vyráběných dílců
analýza vad a jejich následné odstranění
úzká spolupráce s ostatními odděleními firmy

Požadujeme:

SOU/SŠ vzdělání technického směru
praxi v oboru min. 1 rok
znalost technologie vstřikování plastů
ochotu pracovat ve 3 směnném provozu (7,5 hod. směny), víkendy volné
zodpovědnost, samostatnost, flexibilitu
znalost práce na PC + zkušenosti z oblasti automobilového průmyslu výhodou

Nabízíme:

zázemí stabilní mezinárodní společnosti
odpovídající finanční ohodnocení v závislosti na dosavadní praxi
firemní benefity - prémie, stravenkový paušál, příspěvek na penzijní připojištění, volnočasové poukázky
možnost odborného vzdělání a profesního růstu
nástup možný ihned

Poznámka:

Pokud Vás naše nabídka zaujala, zašlete nám svůj životopis.