Název profese Manipulant/ka ve výrobě / volné víkendy / kmen / nástup ihned Zlín
Místo výkonu práce Zlín
Přidáno 12.9.2024

Volné od 12.9.2024
Zaměstnavatel Lucie Cyprichová
Počet míst 2

Pro našeho klienta se zaměřením na výrobu plastových výlisků pro automobilový průmysl hledáme posilu do týmu na pozici: MANIPULANT/KA.

Jedná se o dlouhodobou nabídku zaměstnání s možností exkurze ve výrobě.

V případě zájmu o pracovní pozici, pošlete prosím Váš životopis.

PRACOVNÍ NÁPLŇ:

zajišťování zásobení jedoucích linek příslušným materiálem
manipulace s materiálem, obaly a výrobky na dílně a ve skladu

POŽADUJEME:

min. základní vzdělání
dobrý zdravotní stav
samostatnost, flexibilitu, spolehlivost
dobrou pracovní morálku
přiměřenou fyzickou zdatnost - vhodné pro muže
ochotu pracovat ve 3 směnném provozu (7,5 hod. směny) - víkendy volné
NABÍZÍME:

dlouhodobé stabilní zaměstnání
dobrý pracovní kolektiv
možnost dalšího vzdělávání a profesního růstu
mzda od 150,-Kč/hod. + příplatky + odměny
firemní benefity - penzijní připojištění, stravenkový paušál, volnočasové poukázky, firemní akce, zvláštní volno 3 dny
parkoviště přímo u firmy nebo zastávka MHD před firmou