Název profese Údržbáři do živočišné výroby
Místo výkonu práce Sazovice
Přidáno 11.9.2024

Zaměstnavatel ZEMET spol. s r.o.
Směnnost Jednosměnný provoz
Vhodné pro Zdravé osoby
Počet míst 1
Reference 67087674

Požadujeme: řidičský průkaz skupiny B, manuální zručnost, svářečský průkaz, pečlivost a zodpovědnost.

Náplň práce: svářečské práce, údržba technologií a zařízení, odstraňování závad na používaných technologií a jiné různorodé opravářské práce v úseku ŽV

Výhody:
příspěvek na stravu, 5 týdnů dovolené, osobní ohodnocení formou mimořádné prémie, roční odměny, příspěvek na naturálie a jiné výhody.

Přejít na kontaktní údaje ▼

Další nabídky práce Zlín

Zlín
50 - 60.000 CZK
APROFES, s.r.o.
Zlín
od 30.000 Kč
Zlín
Advantage Consulting, s.r.o.
Zlín
Zlín
Zlín

Mzda

od 25000

U společnosti ZEMET spol. s r.o. momentálně neevidujeme kromě pozice Údržbáři do živočišné výroby žádná další volná místa

Volné pracovní místo Údržbáři do živočišné výroby je vystaveno v regionu Zlín .