Název profese Pracovníci v sociálních službách
Místo výkonu práce Zlín
Přidáno 20.8.2024

Zaměstnavatel Hrádek, domov pro osoby se zdravotním postižením, příspěvková organizace
Směnnost Nepřetržitý provoz
Vhodné pro Absolventy, Zdravé osoby
Počet míst 3
Reference 67081076

Nástup možný ihned nebo dle dohody.
Možnost prodloužení dohody od 1. 1.2025 do 31. 12. 2025.

Nepřetržitý provoz ve dvousměnném režimu (nerovnoměrné rozvržení pracovní doby), pondělí - neděle, 12 hodin/směna.

Zaměstnavatele kontaktovat e-mailem nebo telefonicky od 6:30 do 15:00

Náplň práce:
- Poskytování přímé obslužné péče u osob s mentálním a kombinovaným postižením.
- Poskytování pomoci při osobní hygieně, podávání stravy, běžných činnostech v domácnosti.
- Spolupráce na individuálním plánování péče o klienta nebo přímé plánování péče.
- Aktivizační činnost s klienty.

Požadavky:
- Vzdělání splňující požadavky dle zákona č. 108/2006 Sb., o sociálních službách.
- Trestní bezúhonnost a zdravotní způsobilost.
- Vztah k lidem s postižením.
- Zodpovědný přístup k práci, spolehlivost, samostatnost, pracovitost.
- Výhodou zkušenosti s péči o lidi s postižením.
- Výhodou akreditovaný kurz pracovníka v sociálních službách.
- Výhodou řidičský průkaz skupiny B.