Název profese Všeobecná sestra
Místo výkonu práce Fryšták
Přidáno 23.7.2024

Zaměstnavatel Hrádek, domov pro osoby se zdravotním postižením, příspěvková organizace
Směnnost Jednosměnný provoz
Vhodné pro Absolventy, Zdravé osoby
Počet míst 1
Reference 67073744

Nástup možný dle dohody

Pracovní smlouva na dobu určitou s možností prodloužení

Pracovní doba: V souladu s § 79 odst. 1 zákoníku práce a její rozvržení nerovnoměrně (pondělí - neděle), 12 hodin/směna.
Plat: 10. platová třída (výše platu je určena dle platových tabulek v závislosti na započitatelné praxi na základě Nařízení vlády č. 341/2017 Sb.).

Náplň práce:
- Poskytování komplexní ošetřovatelské péče, např. aplikace léků, péče o chronické rány apod.
- Vedení zdravotnické dokumentace.
- Vykazování výkonů na zdravotní pojišťovny.

Požadujeme:
- Vzdělání splňující kvalifikační požadavky dle zákona č. 108/2006 Sb., o sociálních službách a zákona č. 96/2004 Sb., o podmínkách získávání a uznávání způsobilosti k výkonu nelékařských zdravotnických povolání a k výkonu činnosti souvisejících s poskytováním zdravotní péče.
- Trestní bezúhonnost a zdravotní způsobilost.
- Zodpovědný přístup k práci, spolehlivost, samostatnost, pracovitost.
- Řidičský průkaz skupiny B podmínkou.

Nabízíme:
- Plat dle Nařízení vlády č. 341/2017 Sb. + možné osobní ohodnocení
- 25 dnů dovolené/kalendářní rok.
- Podpora dalšího vzdělávání a profesního seberozvoje.
- Příspěvek FKSP na penzijní připojištění nebo doplňkové penzijní spoření a ostatní produkty spoření na stáří.
- Příspěvek zaměstnavatele na stravování.
- Zázemí stabilní organizace.

Telefonický kontakt je možný v pracovní dny 8:30-16:30