Název profese Obsluha linky na výrobu plastových trubek
Místo výkonu práce Tlumačov
Přidáno 24.8.2024

Zaměstnavatel KM konsult s.r.o.
Hodin týdně 37.5
Vhodné pro Absolventy, Zdravé osoby
Počet míst 5
Reference 67065807

Nástup možný dle domluvy, smlouva na dobu určitou

PRACOVIŠTĚ Tlumačov
- Náplň práce: Proběhne zaškolení na pozici operátora ve výrobě - obsluha výrobní linky na výrobu plastových trubek a profilů. Součástí pozice je zásobování a doplňování vstupních materiálů do výrobní linky a další práce v souladu s interními směrnicemi.
- Požadujeme: zkušenosti v plastikářské výrobě jsou výhodou, ochotu pracovat v nepřetržitém provoze v blocích: 2x ranní, 2x noční, 4 dny volna, R směna 6:00-18:00, N směna 18:00-6:00 hod., samostatnost, zodpovědnost, pečlivost a ochotu učit se novým věcem
- Nabízíme: práci na HPP s osobním přístupem nadřízených, stravenkový paušál, motivační osobní ohodnocení, pracovní smlouva na dobu určitou s možností prodloužení.
- Přihláška formou zaslaného životopisu na adresu: kmkonsult@kmkonsult.cz nebo kontaktu na tel. +420 777 776 355 p.Večerka, případně osobně.

Pracovní místo je zprostředkováváno agenturou práce. Pro výběrové řízení na výše uvedenou pracovní pozici bude KM konsult s.r.o., jakožto správce, zpracovávat Vámi poskytnuté osobní údaje, a to v souladu s obecným nařízením o ochraně osobních údajů (EU) 2016/679. Odpovědí na tento inzerát poskytujete správci souhlas a své osobní údaje za účelem a po dobu realizace výběrového řízení. Souhlas lze vzít kdykoliv zpět.