Název profese Technik provozní údržby_seřizovač automatizovaný linek
Místo výkonu práce Slušovice
Přidáno 6.10.2024

Zaměstnavatel TNS SERVIS, s. r. o.
Směnnost Třísměnný provoz
Hodin týdně 37.5
Vhodné pro Absolventy, Zdravé osoby
Počet míst 3
Reference 67078932

TNS SERVIS s.r.o. ve Slušovicích přijme zkušeného TECHNIKA
nebo ABSOLVENTA učebního/maturitního oboru!

PŘEDPOKLADEM je technické vzdělání a zájem o profesní seberealizaci u automatizovaných výrobních linek.

PRACOVNÍ NÁPLŇ ... co budeš dělat
Diagnostika, prevence a odstraňování závad na výrobních zařízeních.
Seřizování a nastavování parametrů na výrobních zařízeních.
Péče o pracovní přípravky a jednoúčelové stroje.
Spolupráce na zlepšování jednotlivých strojů a zařízení.

NABÍZÍME ... co u nás získáš
Profesní seberealizaci u české společnosti s působností již 30 let na trhu.
Odpovídající motivující finanční ohodnocení dle schopností, zkušeností a příp. praxe.
5 týdnů dovolené, příspěvky na penzijní/životní připojištění, sportovní a kulturní aktivity a stravování ve firmě.
Nástup dle dohody – ihned, místo výkonu práce ve Slušovicích a práci v třísměnném provoze.