Název profese *Referent v - bezpečnost práce
Místo výkonu práce Dolní Rožínka
Přidáno 24.9.2024

Zaměstnavatel DIAMO, státní podnik
Směnnost Jednosměnný provoz
Hodin týdně 37,5
Vhodné pro Zdravé osoby
Počet míst 1
Reference 67091163

Nástup dle dohody,
Pracovní poměr na dobu určitou;
Směnnost: 1 směna, pružná pracovní doba;
Požadavky:
" SŠ/VŠ technického směru, vzdělání v oboru hornické činnosti a činnosti prováděné hornickým způsobem výhodou,
" praxe min. 2 roky v oblasti bezpečnosti a ochrany zdraví při práci,
" OZO k zajišťování úkolů prevence rizik v oblasti bezpečnosti a ochrany zdraví při práci, dle zákona 309/2006 Sb., ve znění pozdějších předpisů,
" znalost práce s informačními systémy,
" uživatelská znalost práce s PC (MS Office, WORD, EXCEL, ASPI, IEIS SAP,
" dobré organizační a komunikační schopnosti, analytické myšlení,
" profesionální vystupování, diskrétnost, zodpovědnost, samostatnost, spolehlivost, pečlivost,
" ochota učit se nové věci,
" řidičské oprávnění skupiny B.
Pracovní náplň:
" zpracovává statistiky vývoje úrazovosti, hygieny práce a nemocí z povolání a provádí jejich rozbory,
" spolupracuje při provádění havarijní prevence, vyšetřování závažných pracovních úrazů, odstraňování havarijních stavů a mimořádných událostech s orgány státního odborného dozoru a s příslušnými odborovými orgány,
" kontroluje identifikace pracovních rizik na pracovištích,
" podílí se na zpracování vnitřních předpisů na úseku bezpečnosti a hygieny práce
a bezpečnosti provozu,
" plní úkoly dané vedoucím oddělení BOZP.
Nabízíme:
" zázemí stabilní české společnosti,
" zajímavé zaměstnání v oboru s dlouholetou perspektivou,
" mzdové ohodnocení dle dosavadních zkušeností,
" pružnou/pevnou pracovní dobu,
" možnost profesního růstu (účast na odborných seminářích, kurzech a školeních),
" možnost rozvíjet svoje schopnosti a znalosti,
" dostatečný adaptační proces,
" nadstandardní zaměstnanecké benefity (dle platné kolektivní smlouvy a zásad FKSP):
- 6 týdnů dovolené
- měsíční prémie
- home office
- mimořádná roční odměna
- příspěvek na stravování
- odměny při pracovních a životních výročích
- příspěvek na penzijní připojištění a doplňkové penzijní spoření.
První kontakt: e-mailem;