Název profese Servisní manažer/ka pro zahraniční trhy
Místo výkonu práce Rožnov pod Radhoštěm
Přidáno 28.9.2024

Zaměstnavatel RETIGO s.r.o.
Směnnost Jednosměnný provoz
Hodin týdně 37.5
Vhodné pro Zdravé osoby
Počet míst 1
Reference 67092372

NÁPLŇ PRÁCE
- Organizovat a řídit servis produktů společnosti, dodávky a distribuci náhradních dílů
- Poskytování servisní podpory pro tuzemsko i zahraničí
- Operativní řešení technických problémů přímo u zákazníka nebo telefonicky
- Vedení evidence a pravidelné vyhodnocení reklamací
- Školení interních a externích servisních techniků
- Účast na mezinárodních veletrzích (Evropa, Asie, Amerika)

POŽADUJEME:
- SŠ Elektro ( znalost min na úrovni § 4 194/2022 Sb.) - VÝHODOU
- Jazyk - AN - minimální úroveň B1
- Řidičský průkaz sk. B
- Ochota samostatně a operativně cestovat (tuzemsko i zahraničí)
- Příjemné vystupování a prezentační dovednosti

NABÍZÍME:
- Pružná pracovní doba
- Firemní benefity ( např. dotované stravování, příspěvek na penzijní připojištění, poukázky na relaxaci )

PRVNÍ KONTAKT: telefonicky: 571 665 546.