Název profese Pracovník/ce úklidu
Místo výkonu práce Valašské Meziříčí
Přidáno 24.9.2024

Zaměstnavatel Active Colour s.r.o.
Směnnost Jednosměnný provoz
Hodin týdně 10
Vhodné pro OZP s maximálně 2. stupněm invalidity, OZP s invaliditou 3. stupně (dříve TZP)
Počet míst 2
Reference 67090899

VYHRAZENO PRO OZP.
Nabízíme pracovní pozici v nově vznikající rehabilitační a estetické klinice ve Valašském Meziříčí.
NÁPLŇ PRÁCE: úklid vnitřních prostor místnosti o velikosti 60m2. Mokré stírání podlah, WC, utírání prachu, leštění. Dodržování dezinfekčního plánu.
POŽADAVKY: milá, pozitivní, optimistická povaha, komunikativnost, vstřícnost, ochota, organizační dovednosti, schopnost učit se novým věcem.
NABÍZÍME: zkrácený úvazek na 10 - 20 hod/týden, práci v čistém prostředí, příjemný profesionální kolektiv, práci v rodinné společnosti s dlouholetou historií, profesní růst po zaškolení.
PRVNÍ KONTAKT: své životopisy zasílejte na emailovou adresu personalistika@activecolour.com.