Název profese Provozní zámečníci, instalatéři
Místo výkonu práce Zubří
Přidáno 10.9.2024

Zaměstnavatel Gumárny Zubří, akciová společnost
Směnnost Nepřetržitý provoz
Hodin týdně 37.5
Vhodné pro Absolventy, Zdravé osoby
Počet míst 1
Reference 67087231

POŽADUJEME: vyučení v oboru zámečník, instalatér, topičský průkaz, svářečský průkaz - výhodou.

NÁPLŇ PRÁCE: provádění běžných provozních oprav energetických strojů a zařízení, rozvodů plynu, vody, vzduchu, provádění preventivních činností na strojích a zařízeních v provozu energetiky a vodního hospodářství, obsluha plynových zařízení, parních kotlů, tlakových nádob, kompresoru, vodního hospodářství.

NABÍZÍME: příspěvek na stravování, týden dovolené navíc nad zákonem stanovený, odměny při pracovních a životních výročích, vitamínové balíčky

PRVNÍ KONTAKT: zájemce prosíme o zaslání strukturovaného životopisu elektronicky na adresu Martina.Frydlova@guzu.cz, do předmětu zprávy prosím uveďte "PROVOZNÍ ZÁMEČNÍK INSTALATÉR". Případné dotazy mohou být zodpovězeny na tel. čísle 571 662 228