Název profese Provozní zámečníci, údržbáři
Místo výkonu práce Zubří
Přidáno 10.9.2024

Zaměstnavatel Gumárny Zubří, akciová společnost
Směnnost Nepřetržitý provoz
Hodin týdně 37,5
Vhodné pro Absolventy, Zdravé osoby
Počet míst 1
Reference 67087234

POŽADUJEME: vyučení v oboru strojní zámečník, případně opravář strojů a zařízení, svářečský průkaz.

NÁPLŇ PRÁCE: provádění běžných provozních oprav, provádění preventivních činností na strojích a zařízeních.

NABÍZÍME: příspěvek na stravování, týden dovolené navíc nad zákonem stanovený, odměny při pracovních a životních výročích, vitamínové balíčky

PRVNÍ KONTAKT: zájemce prosíme o zaslání strukturovaného životopisu elektronicky na adresu Martina.Frydlova@guzu.cz, do předmětu zprávy prosím uveďte "PROVOZNÍ ZÁMEČNÍK ÚDRŽBÁŘ". Případné dotazy mohou být zodpovězeny na tel. čísle 571 662 228.