Název profese Zahradník/ce, technický pracovník/ce
Místo výkonu práce Lešná
Přidáno 30.8.2024

Zaměstnavatel Muzeum regionu Valašsko, příspěvková organizace
Směnnost Pružná pracovní doba
Hodin týdně 40
Vhodné pro Zdravé osoby
Počet míst 1
Reference 67084357

Nástup možný ihned nebo dle dohody.
NÁPLŇ PRÁCE:
- Zajišťuje funkční a provozní stav všech travnatých, keřových, stromových a jiných zelených ploch ve všech objektech muzea
- Seče, pleje, hnojí, zalévá a provádí všechny požadované zásahy pro správný vegetační vývoj zeleně
- Zajišťuje funkčnost a provozuschopnost používané techniky, nářadí a vybavení
- Provádí nákup a užívá hnojiva, sadbu a další podpůrné chemické i nechemické materiály nutné k údržbě zelených ploch
- Koordinuje pěstební opatření podle požadavků a plánů akcí muzea, spolupracuje na kultivačních plánech zeleně
- Udržuje a spravuje rostliny v objektech muzea
POŽADUJEME:
- Vyučení v oboru zahradnictví výhodou
- Praxe s údržbou zeleně a znalost zahradní techniky výhodou
- Řidičský průkaz skupiny B
- Samostatnost, zodpovědnost, spolehlivost, manuální zručnost, fyzická zdatnost, morální bezúhonnost
NABÍZÍME:
- Pružná pracovní doba, 5 týdnů dovolené, 3 dny sick days, příspěvek na stravné, příspěvek na penzijní připojištění, stabilitu příspěvkové organizace Zlínského kraje, volný vstup do většiny muzeí, galerií a památek České a Slovenské republiky
PRVNÍ KONTAKT:
Strukturovaný životopis a kopii o nejvyšším dosaženém vzdělání zašlete nejpozději do 20.9.2024 na adresu e-mail: marek@muzeumvalassko.cz nebo do datové schránky: ID b7uk6e4, do komunikace uveďte Výběrové řízení zahradník, technický pracovník.