Název profese Účetní
Místo výkonu práce Lešná
Přidáno 24.8.2024

Zaměstnavatel SONAVOX CZ s.r.o.
Směnnost Pružná pracovní doba
Hodin týdně 40
Vhodné pro Zdravé osoby
Počet míst 1
Reference 67082803

NÁPLŇ PRÁCE: fakturace, účtování přijatých a vydaných faktur, vedení všeobecného účetnictví - pohledávky, závazky, banka, pokladna, vedení a účtování dlouhodobého majetku, účtování interních dokladů, spolupráce na měsíčních a ročních uzávěrkách, podklady k daním, spolupráce s orgány státní správy.
POŽADUJEME: SŠ/VŠ vzdělání, min. 5 let praxe v oboru, výborná znalost daňových a účetních předpisů, komplexní znalost podvojného účetnictví, dobrá uživatelská úroveň práce na PC, velmi dobrá znalost AJ, znalost SAP výhodou, pečlivost, samostatnost, analytické myšlení, odpovědnost.
NABÍZÍME: náborový příspěvek 10.000 Kč, příspěvek na dopravu, stravenkový paušál, flexipassy, dodatková dovolená, výkonnostní prémie, motivační bonusy, příspěvek na penzijní pojištění, 13. plat, věrnostní odměna.
PRVNÍ KONTAKT: telefonicky na čísle 733 586 404 v Po - Pá mezi 8 - 14 hod nebo e-mailem na adresu: mzabcikova@sonavox.cz.