Název profese Úklidoví pracovníci
Místo výkonu práce Valašské Meziříčí
Přidáno 22.9.2024

Zaměstnavatel Optimia facility s.r.o
Směnnost Jednosměnný provoz
Hodin týdně 10
Vhodné pro OZP s maximálně 2. stupněm invalidity, OZP s invaliditou 3. stupně (dříve TZP), Zdravé osoby
Počet míst 3
Reference 67080029

Místo vhodné i pro OZP.
Pracovní doba: odpolední.
NÁPLŇ PRÁCE: úklid kanceláří a společných prostor.
POŽADUJEME: výpis z trestního rejstříku.
NABÍZÍME: 25 dnů dovolené, možnost osobního ohodnocení, náborový příspěvek ve výši 5000 Kč, bonus za doporučení vhodného kandidáta ve výši 3000 Kč, perspektivu dlouhodobého a stálého zaměstnání, práci v prostředí české společnosti.
PRVNÍ KONTAKT: telefonicky na čísle 736 646 532 mezi 8 - 14 hod nebo e-mailem na adresu nabor@optimia.cz, PROSÍME NECHODIT NA PRACOVIŠTĚ, KONTAKTNÍ OSOBA SE TAM NENACHÁZÍ.