Název profese Pracovník/pracovnice pro úklid - Dům pokojného stáří Valašská Bystřice
Místo výkonu práce Valašská Bystřice
Přidáno 28.9.2024

Zaměstnavatel Charita Valašské Meziříčí
Směnnost Jednosměnný provoz
Hodin týdně 20
Vhodné pro Absolventy, Zdravé osoby
Počet míst 1
Reference 67080025

NÁPLŇ PRÁCE:
Co Vás u nás čeká:
- budete samostatně provádět pravidelný úklid prostor Domu pokojného stáří ve Valašské Bystřici
- budete dbát o pořádek a čistotu na svěřeném úseku
- očekáváme od vás pečlivost, samostatnost, spolehlivost, zodpovědnost a schopnost se flexibilně přizpůsobit potřebám služby ohledně rozpisu pracovní doby

NABÍZÍME:
Co můžete očekávat od nás:
o pouze ranní směny v nepřetržitém provozu (pondělí až neděle)
o zkrácený pracovní úvazek 20 hodin týdně
o pracovní smlouva na dobu určitou s možností prodloužení
o mzdové zařazení pro pracovní smlouvu na plný úvazek ve výši 10.450,- Kč až 11.100,- Kč

PRVNÍ KONTAKT:
telefonicky v době od 8:00 do 14:30 h paní Romana Kladivová, tel. 735 700 980, případně e-mailem: romana.kladivova@valmez.charita.cz, případně osobně na adrese sídla: Kpt. Zavadila 1345, Valašské Meziříčí