Název profese Technologové vstřikování plastu
Místo výkonu práce Lešná
Přidáno 7.9.2024

Zaměstnavatel SONAVOX CZ s.r.o.
Směnnost Pružná pracovní doba
Hodin týdně 40
Vhodné pro Zdravé osoby
Počet míst 1
Reference 67079562

NÁPLŇ PRÁCE: řízení procesu vstřikování plastů, řízení procesu svařování pomocí technologie horkého zrcadla, provádění zkoušek nových materiálů, tvorba pracovních instrukcí, tvorba výrobních předpisů.
POŽADUJEME: SŠ technického směru, prokazatelné zkušenosti s technologií vstřikování plastů, orientace ve výrobní dokumentaci, anglický jazyk na komunikativní úrovni.
NABÍZÍME: příspěvek na dopravu, stravenkový paušál, flexipassy, dodatková dovolená, motivační bonuy, příspěvek na penzijní pojištění, 13. plat, nástupní bonus 10.000 Kč, věrnostní odměna.
PRVNÍ KONTAKT: telefonicky na čísle 733 586 404 v Po - Pá mezi 8 - 14 hod nebo e-mailem na adresu: mzabcikova@sonavox.cz.