Název profese Skladníci
Místo výkonu práce Lešná
Přidáno 7.9.2024

Zaměstnavatel SONAVOX CZ s.r.o.
Směnnost Třísměnný provoz
Hodin týdně 37.5
Vhodné pro Zdravé osoby
Počet míst 2
Reference 67079532

NÁPLŇ PRÁCE: kontrola, příjem a výdej zboží, evidence, nakládka a vykládka kamionů (VZV), rozvoz po skladu.
POŽADUJEME: oprávnění VZV podmínkou, základní znalost PC, Excel, znalost naskladňování a vyskladňování zboží výhodou, zodpovědnost, spolehlivost, práce v týmu.
NABÍZÍME: náborový příspěvek 10.000 Kč, příspěvek na dopravu, stravenkový paušál, flexipassy, dodatková dovolená, výkonnostní prémie, motivační bonusy, příspěvek na penzijní pojištění, 13. plat, věrnostní odměna.
PRVNÍ KONTAKT: telefonicky na čísle 733 586 404 v Po - Pá mezi 8 - 14 hod nebo e-mailem na adresu: mzabcikova@sonavox.cz.