Název profese Bezpečnostní pracovníci (strážní) - vyhrazeno pro OZZ/OZP
Místo výkonu práce Vsetín
Přidáno 8.8.2024

Zaměstnavatel LPS GUARD s.r.o.
Směnnost Jednosměnný provoz
Hodin týdně 20
Vhodné pro OZP s maximálně 2. stupněm invalidity, OZP s invaliditou 3. stupně (dříve TZP)
Počet míst 2
Reference 67078185

Přijmeme pracovníky na pozici bezpečnostní pracovník/ce (strážný/á) do prodejny Albert ve Vsetíně.
POŽADUJEME: čistý trestní rejstřík, věk 18+, chuť pracovat, spolehlivost.
NÁPLŇ PRÁCE: práce s kamerami (tablet), pochůzková činnost po prodejní ploše, kontrola bezpečnosti v rámci objektu, jednoduchá administrativa, monitoring zákazníků
NABÍZÍME: možnost dlouhodobé spolupráce, flexibilní plánování směn, odměny za záchyty, zálohy na mzdu, nástup možný ihned

PRVNÍ KONTAKT: telefonicky v Po-Pá 8:00 - 15:00 h na tel. čísle 771 239 458 Ing. Lucie Šrámková nebo e-mailem: prace@lpsguard.cz

Přejít na kontaktní údaje ▼

Další nabídky práce Vsetín

Vsetín
Vsetín
Vsetín
Vsetín
80000 - 110000 Kč za měsíc
Grafton Recruitment s.r.o.
Vsetín
Vsetín

Mzda

od 140

Volné pracovní místo Bezpečnostní pracovníci (strážní) - vyhrazeno pro OZZ/OZP je vystaveno v regionu Vsetín .