Název profese Zámečníci do výroby automatických dveří
Místo výkonu práce Valašské Meziříčí
Přidáno 7.9.2024

Zaměstnavatel SPEDOS ADS a.s.
Směnnost Jednosměnný provoz
Vhodné pro Absolventy, Zdravé osoby
Počet míst 2
Reference 67075328

NÁPLŇ PRÁCE: zámečnické práce s hlinikovými profily a sklem, mechanická kompletace výrobků, řezání a obrábění hliníkových profilů, skládání křídel dveří.
POŽADUJEME: manuální zručnost, samostatnost, minimálně vyučení ve strojním či příbuzném oboru, schopnost číst základní výkresovou dokumentaci.
NABÍZÍME: práci pouze v jednosměnném provozu (od 6:00 do 14:30 hodin), nástup možný ihned, zázemí české firmy - jsme zde již 33 let, příspěvek na dojíždění, závodní stravování, 22 dní dovolené, 3 dny sick days, příspěvek na penzijní připojištění, odměny při pracovním výročí, firemní akce.
PRVNÍ KONTAKT: telefonicky na čísle 605 201 792 v době od 7:00 do 14:00 hodin nebo e-mailem na stochelova@spedos.cz.