Název profese Strojníci, stavební dělníci
Místo výkonu práce Valašské Meziříčí
Přidáno 7.9.2024

Zaměstnavatel SWIETELSKY stavební s.r.o.
Směnnost Jednosměnný provoz
Vhodné pro Absolventy, Zdravé osoby
Počet míst 2
Reference 67073312

Místo výkonu práce: okres Vsetín.
NÁPLŇ PRÁCE: obsluha stavebních strojů pro výstavbu vozovek, provádění stavebních činností dle pokynů nadřízeného.
POŽADUJEME: řidičský průkaz skupiny C+E profesně, fyzická zdatnost a samostatnost.
NABÍZÍME: 5 týdnů dovolené, diety, každodenní návrat do místa bydliště, dobré finanční ohodnocení, pravidelné měsíční prémie, poskytování firemních OOPP, pravidelné školení, zajištění pitného režimu.
PRVNÍ KONTAKT: telefonicky na číslech 571 752 031, 727 864 902, e-mailem na s.stastna@swietelsky.cz, d.polachova@swietelsky.cz nebo osobně na adrese Husova 1514, Valašské Meziříčí.