Název profese Technický specialista/specialistka pro návrh VZT zařízení
Místo výkonu práce Rožnov pod Radhoštěm
Přidáno 30.8.2024

Zaměstnavatel REMAK a.s.
Směnnost Pružná pracovní doba
Hodin týdně 37.5
Vhodné pro Absolventy, Zdravé osoby
Počet míst 1
Reference 67073275

Baví tě vzduchotechnika?
Pak neváhej a přidej se do našeho mladého kolektivu technických specialistů, kteří ti rádi pomůžou s potřebným zaškolením v oboru vzduchotechnika
NÁPLŇ PRÁCE:
- tvorba technické a cenové nabídky VZT zařízení z našeho produktového portfolia
- posuzování technických řešení VZT zařízení v projektech
- poradenství a konzultační činnost v oboru vzduchotechniky
- budeš se podílet na velkých i menších tuzemských i zahraničních projektech, pečovat a komunikovat se zákazníky, spolupracovat s kolegy napříč celou firmou, kteří ti ukážou jak se v oboru vzdělávat, seberealizovat a posouvat dál

POŽADUJEME:
Pokud máš VŠ/SŠ v oboru TZB (stavební nebo strojní), jsi flexibilní a máš ochotu učit se novým věcem, tak jsi náš člověk a rádi se s tebou uvidíme na osobním pohovoru.

NABÍZÍME:
Příspěvek na dopravné, příspěvky do fondu zaměstnaneckých výhod, flexibilita pracovní doby - možnost práce z domova, možnost stravování, nebo příspěvku na stravování, příspěvek na penzijní připojištění, pololetní odměny aj.

PRVNÍ KONTAKT: e-mailem na: personal@remak.cz

ov.t. 28.8.