Název profese Vedoucí strojní mechanici/seřizovači
Místo výkonu práce Rožnov pod Radhoštěm
Přidáno 30.8.2024

Zaměstnavatel EKOBAL ROŽNOV s.r.o.
Směnnost Jednosměnný provoz
Hodin týdně 37.5
Vhodné pro Zdravé osoby
Počet míst 1
Reference 67081885

Jsme výrobce ekologických papírových kelímků z Rožnova pod Radhoštěm s dlouholetou tradicí. Veškerou výrobu máme pod vlastní střechou. Máme tak zajištěnu kontrolu nad celým výrobním procesem. Společným cílem je nejen plnit, ale i překonávat očekávání zákazníků.
Pokud hledáte práci, kde budete chtít skutečné zapojení a uznání, práci jen na ranní směny a baví Vás udržovat bezproblémový chod výrobních linek, pak je tato pozice pro Vás jako stvořená.
Přidejte se k firmě rodinného typu, která si zakládá na přátelském a otevřeném prostředí.

Náplň práce:
• Vedení týmu strojních mechaniků a seřizovačů (25% pracovní doby)
• Přímá účast na přestavbách strojů a odstraňování poruch (75% pracovní doby)
• Návrh nápravných opatření pro zlepšení chodu strojů
• Zajišťování operativního nákupu
• Vedení skladu náhradních dílů a jeho systematické udržování
• Čtení a interpretace technické dokumentace
• Diagnostika a řešení technických problémů
• Koordinace údržby a oprav strojního vybavení
Požadavky:
• Vzdělání se strojním zaměřením
• Praxe min.5 let
• Výborná schopnost čtení a porozumění technické dokumentaci
• Znalost anglického jazyka slovem i písmem
• Řidičský průkaz skupiny B
• Dobrá znalost a orientace v MS Office
• Velmi dobrá uživatelská znalost práce na PC
• Znalost zákona č.250/2021 Sb a NV 190-194/2024 výhodou
• Praxe na obdobné pozici výhodou
• Časová flexibilita
• Proaktivní přístup
• Příjemné vystupování
• Převzetí odpovědnosti za změnu a nastavení procesu úseku mechaniků/seřizovačů
• Pravidelná komunikace s dodavateli a servisními společnostmi
• Nutná ochota se učit novým věcem
Nabízíme:
• Atraktivní platové ohodnocení
• Práce na ranní směny
• Možnost profesního růstu a dalšího vzdělávání
• Stabilní zaměstnání v perspektivní společnosti
• Příspěvek na stravování a další benefity

Pro více informací nás neváhejte kontaktovat.
Těšíme se na Vaše reakce!