Název profese Automechanik/čka
Místo výkonu práce Choceň
Přidáno 11.9.2024

Volné od 11.9.2024
Zaměstnavatel AUTOSERVIS Robert Schier s.r.o.
Počet míst 1
Požadované vzdělání Střední odborné (vyučen)

Automechanik/automechanička
Přijmeme automechanika nebo automechaničku na HPP do servisu v Chocni nebo ve Vysokém Mýtě.

Mzda: 25 000,- - 35.000,- netto podle zkušeností.

Náplň práce: Opravy, kontroly a údržba běžných osobních vozidel a dodávek. Specializace vítána, ale není podmínkou.

Požadujeme: Vyučení v oboru automechanik nebo v příbuzném oboru, ŘP sk. B, praxi, samostatnost, pečlivost, trestní bezúhonnost.

Nabízíme: odměny, školení, příspěvek na dopravu.

Přejít na kontaktní údaje ▼

Další nabídky práce Ústí nad Orlicí

Ústí nad Orlicí
Advantage Consulting, s.r.o.
31000 - 34400 Kč za měsíc
Hofmann Wizard s.r.o.

Kontaktní údaje

Jméno Robert Schier
Telefon 702563812

Mzda

od 25000 do 35000 měsíčně

U společnosti AUTOSERVIS Robert Schier s.r.o. momentálně neevidujeme kromě pozice Automechanik/čka žádná další volná místa

Volné pracovní místo Automechanik/čka je vystaveno v regionu Ústí nad Orlicí .