Název profese Obchodník se zahraničními trhy
Místo výkonu práce Vysoké Mýto
Přidáno 15.9.2024

Zaměstnavatel Recycling - kovové odpady a.s.
Směnnost Jednosměnný provoz
Hodin týdně 40
Vhodné pro Absolventy, Zdravé osoby
Počet míst 1
Reference 67088925

Náplň práce:
-jednání s odběrateli, soutěžení cen, uzavírání kontraktů
-aktivní vyhledávání nových odběratelů na zahraničních trzích
-udržování a posilování vztahů s odběrateli
-generování nových inovativních nápadů, směřujících k rozvoji a zisku
-zpracování a analýza reportů

Požadavky:
-zkušenosti v oblasti obchodu
-výborné vyjednávací a komunikační dovednosti
-výbornou znalost anglického jazyka (ideálně na úrovni C1)
-strategické myšlení a proaktivní přístup
-řidičské oprávnění skupiny "B"-aktivní řidič
-flexibilitu a ochotu cestovat po České republice, ale také po Evropě

Zaměstnanecké výhody: stravenky plně hrazené zaměstnavatelem ve výši 140,- Kč za odpracovanou směnu, zvýhodněné volání, odměny za narozeniny a pracovní výročí, dny dovolené navíc v závislosti na počtu odpracovaných let u společnosti

Kontakt: telefonicky nebo e-mailem
Novotná Jana Ing., tel.: 778 497 049, e-mail: novotna@rkogroup.cz