Název profese Pracovník/nice obchodního oddělení
Místo výkonu práce Lanškroun
Přidáno 5.9.2024

Zaměstnavatel AMMA PROGRESS s.r.o.
Směnnost Jednosměnný provoz
Vhodné pro Zdravé osoby
Počet míst 1
Reference 67086186

NÁSTUP MOŽNÝ IHNED
CO BUDETE DĚLAT?
" získávání nových zákazníků
" podpora stávajících obchodních vztahů
" vyhledávání obchodních příležitostí
" komplexní obchodní činnost (správa poptávek, tvorba nabídky, správa objednávek, fakturace, atd.)

CO OD VÁS OČEKÁVÁME?
" výborné komunikační a organizační schopnosti
" silná osobní motivace k úspěchu
" prozákaznický přístup
" samostatnost, spolehlivost
" řidičský průkaz sk. B výhodou
" min. středoškolské vzdělání s maturitou
" výpis z rejstříku trestů

CO VÁM MŮŽEME NABÍDNOUT?
" jednosměnný provoz
" mzdové ohodnocení: fixní část + pohyblivá část závislá na výkonu
" možnost finančního růstu
" odměny za dlouhodobě dobré výsledky
" 5 týdnů dovolené
" příspěvek na obědy
" příspěvek na životní či penzijní pojištění
" odměny + dny dovolené navíc za odpracované roky

Pokud splňujete výše uvedené podmínky a máte zájem o námi nabízené pracovní místo, zašlete nám prosím svůj životopis na email uvedený v kontaktech. Pokud máte jakékoli dotazy, zasílejte je taktéž na výše uvedený email.
Společnost si vyhrazuje právo nevybrat žádného kandidáta příp. výběrové řízení kdykoli zrušit.

Více informací naleznete na www stránkách: https://www.amma.cz/kariera
První kontakt pouze emailem. Životopisy zasílejte na email prace@amma.cz

- získávání nových zákazníků
- podpora stávajících obchodních vztahů
- vyhledávání obchodních příležitostí
- komplexní obchodní činnost (správa poptávek, tvorba nabídky, správa objednávek, fakturace, atd.)

- výborné komunikační a organizační schopnosti
- silná osobní motivace k úspěchu
- prozákaznický přístup
- samostatnost, spolehlivost
- min. středoškolské vzdělání s maturitou
- čistý trestní rejstřík

- mzdové ohodnocení: fixní část + pohyblivá část závislá na výkonu
- možnost finančního růstu
- odměny za dlouhodobě dobré výsledky
- 5 týdnů dovolené
- příspěvek na obědy
- příspěvek na životní či penzijjní pojištění

Společnost si vyhrazuje právo nevybrat žádného kandidáta, příp. výběrové řízení kdykoli zrušit.