Název profese Logistický operátor / Skladník (M/Ž)
Místo výkonu práce Letohrad
Přidáno 29.8.2024

Zaměstnavatel DACHSER Czech Republic a.s.
Směnnost Dvousměnný provoz
Hodin týdně 38.75
Vhodné pro Absolventy, Zdravé osoby
Počet míst 10
Reference 67084225

Co Vás čeká
- práce s materiálem ve skladu (přebalování, vychystávání zakázek, kontrola podle dodacích listů)
- po zaškolení možnost práce s manipulační technikou
- komunikace s kolegy a vedoucím
- provádění pravidelných inventur

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít
- uvítáme fyzickou zdatnost a manuální zručnost
- výhodou jsou zkušenosti s prací ve skladu, ale rádi vás i vše naučíme
- uvítáme zkušenosti s obsluhou manipulační techniky nebo ochotu se na tuto činnost zaškolit
- výpis z rejstříku trestů

Co Vám můžeme nabídnout
- zázemí perspektivní mezinárodní logistické společnosti
- nástupní mzda 30 000 - 35 000 Kč/měsíc s možností dalšího finančního růstu
- stravenky 140 Kč/den
- dovolená 25 dní po zkušební době
- příspěvek zaměstnavatele na penzijní pojištění 500 Kč měsíčně po zkušební době
- zvýhodněné telefonní tarify
- práci na plný úvazek, dvousměnný provoz
- pracoviště Letohrad
- práce vhodná pro absolventy
- nástup možný ihned

První kontakt e-mailem iveta.svadlenkova@dachser.com.
Bude domluvena osobní schůzka.