Název profese Asistent/ka ředitele
Místo výkonu práce Žamberk
Přidáno 19.8.2024

Zaměstnavatel Wood Reborn, s.r.o.
Směnnost Jednosměnný provoz
Vhodné pro Zdravé osoby
Počet míst 1
Reference 67080980

Asistent/ka ředitele - rozmanitá a dynamická práce

Jsme rostoucí firma s jasnou vizí. Naše prostředí je dynamické a přátelské, zakládáme si na týmové spolupráci a profesionalitě. Hledáme člověka, který nám pomůže zajistit hladký chod firmy a umožní našemu řediteli soustředit se na strategické řízení společnosti. Hledáme spolehlivého a loajálního asistenta či asistentku, který/která se nebojí výzev a dokáže efektivně řešit rozmanité úkoly. Pokud se Vám naše nabídka líbí, podívejte se na naše webové stránky https://www.wrb.cz/.

Náplň práce:
- Podpora při vedení chodu firmy a vedení běžné firemní agendy.
- Podpora ředitele - připomínání plnění úkolů a vymáhání jejich splnění od podřízených.

Co od Vás očekáváme:
- Příjemné vystupování
- Výborné komunikační dovednosti
- Flexibilita a samostatnost
- Diskrétnost a loajalita
- Zkušenosti na obdobné pozici - bude to pro Vás velkou výhodou.

Co Vám můžeme nabídnout:
- Stravenky - příspěvek na stravování během pracovní doby.
- Příspěvek na dovolenou a vánoční bonusy.
- Možnost částečného úvazku, možnost částečné práce z domova.
- Stabilní a přátelské pracovní prostředí
- Jednosměnný provoz - možnost sladit práci s osobním životem.
- Mobilní telefon s firemním tarifem.
- Pružná pracovní doba.
Práce vhodná také pro rodiče na mateřské / rodičovské dovolené.

Těšíme se na Váš životopis! Pokud Vás tato nabídka zaujala, neváhejte nás kontaktovat.
Nástup je možný ihned. Na zaslané životopisy odpovíme v co nejkratším termínu.