Název profese Technik agronom / Technička agronomka - středisko Tisová
Místo výkonu práce Tisová
Přidáno 11.7.2024

Zaměstnavatel Zemědělsko obchodní družstvo Zálší
Směnnost Jednosměnný provoz
Hodin týdně 40
Vhodné pro Absolventy, Zdravé osoby
Počet míst 1
Reference 67071142

NÁSTUP MOŽNÝ IHNED
NÁPLŇ PRÁCE:
- Vedení pracovníků RV, sestavování osevních postupů, zakládání porostů, aplikace hnojiv a přípravků na ochranu rostlin, rozhodování o průběhu sklizně.
- Zpracování podkladů pro jednotlivé evidence a dotace.
- Sledování aktuální legislativy a zavádění nových předpisů a technologii do praxe.
POŽADUJEME:
- Řidičský průkaz B (T, C, E výhodou).
- Výhodou průkaz strojníka a průkaz obsluhy motorových vozíků.
- Uživatelská znalost práce s PC (MS Office, Portál farmáře, LPIS, AG info).
- Požadujeme SŠ nebo VŠ vzdělání zemědělského směru ( rostlinná produkce, výživa a ochrana rostlin, rostlinolékařství apod.).
- Praxe v oboru vítána.
- Samostatnost, spolehlivost, flexibilita, schopnost organizace, komunikace a řízení pracovního kolektivu.
- Výhodou znalosti v oblasti zemědělské techniky.
- Sezonní časová flexibilita - ochota pracovat přesčas a o víkendech.
NABÍZÍME:
- Přátelský kolektiv
- 8hodinová pracovní doba
- 5 týdnů dovolené
- Podnikové stravování
- Příspěvek na dopravu
- Příspěvek na penzijní připojištění
- Třináctý plat
- Výhodný mobilní tarif k soukromým účelům i pro rodinné příslušníky
KONTAKT: telefonicky, e-mailem nebo osobně (Tisová 157)
Janecký Martin, vedoucí rostlinné výroby, tel.: 728 923 676, e-mail: janecky@zalsi.cz