Název profese Provozní vedoucí pro OZP Ústecký kraj, až 40.000 Kč/m., služební vůz, telefon, flexibilní pracovní doba.
Místo výkonu práce Ústí nad Labem
Přidáno 21.8.2024

Volné od 21.8.2024
Zaměstnavatel FORCORP GROUP spol. s r.o.
Směnnost Jednosměnný provoz
Počet míst 1
Požadované vzdělání ÚSO (vyučení s maturitou)

Provozní vedoucí ostrahy a úklidu pro Ústecký kraj až 40.000 Kč

Náplň práce:

· Vedení a motivace zaměstnanců

· Zpracování personální agendy

· Komunikace se zaměstnanci, obchodními partnery

· Nábory nových pracovníků

· Vedení provozní dokumentace, reporting

Požadujeme:

· Organizační schopnosti

· Koordinace a řízení 100 zaměstnanců

· Komunikace s odběratelem

· Zpracování docházek

· Občas se stane, že budete muset pomoct s úklidem

· Znalost práce na PC (Word, Excel, Outlook)

· ŘP – B

Nabízíme:

· HPP

· Nástup ihned

· Plný úvazek

· Zajímavé mzdové ohodnocení 30.000 kč/ měsíčně + 10.000kč odměny

· Flexibilní pracovní dobu

· Služební auto, mobilní telefon, tiskárnu, notebook

· Home office

Pokud vás nabídka zaujala, pošlete životopis na prace@forcorp.cz.

Kontaktovat budeme jen vhodné uchazeče.

PRVNÍ POHOVOR SE KONÁ NA CENTRÁLE V OLOMOUCI.