Název profese Řidič/ka
Místo výkonu práce Ústí nad Labem
Přidáno 16.9.2024

Zaměstnavatel Zdravotní ústav se sídlem v Ústí nad Labem
Směnnost Jednosměnný provoz
Vhodné pro Zdravé osoby
Počet míst 1
Reference 67089172

Náplň práce:
Řízení služebního motorového vozidla do hmotnosti 3500 kg
Rozvoz drobného materiálu a vzorků dle stanovených standardů
Zajišťování převozu osob a materiálu, včetně nakládky a vykládky
Práce ve dne, ale možnost i krátkodobého zástupu nočního svozu
Požadavky na přijetí:
Trestní bezúhonnost
Fyzická zdatnost
Řidičský průkaz skupiny B - aktivní řidič
Důslednost, odpovědnost, komunikativnost, spolehlivost
Místo výkonu práce - Ústecký kraj - Ústí nad Labem (v rámci pracovní činnosti výjezdy do sousedních krajů)
Nástup - Po dohodě, zástup za dovolené či nemoci
Nabízíme - Dohoda o provedení práce, odměna 150 Kč/hod
Kontakt: e-mailem