Název profese Pracovník v sociálních službách - pečovatel (M/Ž)
Místo výkonu práce Ústí nad Labem
Přidáno 9.9.2024

Zaměstnavatel Domov pro seniory Bukov, příspěvková organizace
Směnnost Nepřetržitý provoz
Hodin týdně 37
Vhodné pro Zdravé osoby
Počet míst 1
Reference 67086999

Pracovní náplň: poskytování přímé obslužné péče; podpora soběstačnosti klientů; nácvik jednoduchých denních činností a poskytování pomoci při osobní hygieně a oblékání klientů; manipulace s pomůckami, prádlem; udržování čistoty a hygieny klientů.
Požadujeme: dokončené základní či střední vzdělání, absolvování akreditovaného kvalifikačního kurzu Pracovník v sociálních službách výhodou nikoliv podmínkou k přijetí (umožníme jeho doplnění v průběhu trvání pracovního poměru); ochotu pracovat v nepřetržitém provozu; komunikační dovednosti; empatii a sociální cítění ve vztahu k seniorům/osobám se zdravotním postižením; pečlivost; odpovědnost; smysl pro pořádek; vlídné jednání; základní znalost práce na PC; trestní bezúhonnost a zdravotní způsobilost (včetně očkování proti virové hepatitidě typu B v souladu s § 9 vyhlášky č. 537/2006 Sb.).
Nabízíme: stabilní zázemí v příspěvkové organizaci města Ústí nad Labem, 5 týdnů dovolené, pravidelné vzdělávání, e-stravenky, po zkušební době příspěvek zaměstnavatele z FKSP na penzijní připojištění nebo doplňkové penzijní spoření.
Platové ohodnocení v souladu s Nařízením vlády č. 263/2018 Sb. o platových poměrech zaměstnanců ve veřejných službách a správě (5. platová třída, platový stupeň dle doby započitatelné praxe, po zapracování osobní příplatek).
Podmínkou k zařazení do výběrového řízení je zaslání strukturovaného profesního životopisu na adresu personalisty organizace: personalni@domovbukov.cz