Název profese Pomocný údržbář /zahradník (m, ž)
Místo výkonu práce Ústí nad Labem
Přidáno 9.9.2024

Zaměstnavatel J&T Česká republika s.r.o.
Směnnost Jednosměnný provoz
Hodin týdně 40
Vhodné pro OZP s maximálně 2. stupněm invalidity, Zdravé osoby
Počet míst 1
Reference 67087253

Požadujeme: řidičský průkaz sk. B
Náplň práce: pomocné údržbářské práce, sekání trávy, úklid
Kontakt: osobně - 8-10 hod. (předem zavolat), e-mailem, telefonicky 8-10 hod.

Přejít na kontaktní údaje ▼

Další nabídky práce Ústí nad Labem

Ústí nad Labem
Advantage Consulting, s.r.o.
Advantage Consulting, s.r.o. - Ústí nad Labem

Mzda

od 19500 do 24500

U společnosti J&T Česká republika s.r.o. momentálně neevidujeme kromě pozice Pomocný údržbář /zahradník (m, ž) žádná další volná místa

Volné pracovní místo Pomocný údržbář /zahradník (m, ž) je vystaveno v regionu Ústí nad Labem .