Název profese Vedoucí oddělení IT (m, ž)
Místo výkonu práce Ústí nad Labem
Přidáno 21.8.2024

Zaměstnavatel Zdravotní ústav se sídlem v Ústí nad Labem
Směnnost Jednosměnný provoz
Hodin týdně 40
Vhodné pro Zdravé osoby
Počet míst 1
Požadované vzdělání Bakalářské
Reference 67071265

Náplň práce:
Organizování práce svých podřízených pracovníků oddělení IT a zodpovědnost za:
" funkčnost IT infrastruktury organizace,
" rozvoj a udržování IT infrastruktury (HW, SW),
" implementaci opatření a technických prostředků kybernetické bezpečnosti deklarovaných směrnicí NIS2,
" zajištění ochrany dat dle Nařízení EU 2016/679 GDPR,
" zajištění řešení požadavků zaměstnanců zdravotního ústavu na oblast IT,
" plánování rozpočtu nákladů a vytváření koncepce řešení IT organizace.
Požadavky pro přijetí:
Vzdělání - VŠ v oboru informační technologie
Odborná znalost vztahující se k vykonávané funkci v oblasti IT
Zkušenost s řízením skupiny zaměstnanců do 10 osob
Praxe na obdobné pozici nejméně 5 let
Samostatnost, rozhodnost, iniciativa, asertivita, komunikativnost
Organizační schopnosti, orientace na výsledek
Řidičský průkaz sk. B
Nabízíme:
Práce na plný úvazek
Smlouva na dobu určitou s možným následným prodloužením na dobu neurčitou
Platové ohodnocení dle dosaženého vzdělání a zápočtu odborné praxe s možností přiznání osobního ohodnocení
Zaměstnanecké výhody: Stravenkový paušál; Příspěvek na penzijní připojištění; 5 týdnů dovolené + 3 sick days
Kontakt: e-mailem